Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Chrome začal blokovat podvodné reklamy a problémové platby

Vývojáři uvolnili novou verzi prohlížeče Chrome, která přináší pro uživatele několik novinek: očekávanou blokaci zavádějících či podvodných reklam, varování před problémovými platbami a blokaci Audio API.

Vývojáři Google uvolnili novou verzi prohlížeče Chrome s označením 71. Ta přináší několik očekávaných novinek, které se zaměřují na bezpečnost uživatelů. Jde o ochranu před podvody v podobě zavádějící reklamy, podezřelých plateb či blokaci zneužívaného Audio API.

Nová verze je automaticky k dispozici pro uživatele Linuxu, macOS a Windows, vychází samozřejmě také pro Android a k uživatelům se bude aktualizace dostávat v průběhu následujících týdnů.

Součástí vydání je také řada bezpečnostních záplat, Google tvrdí, že tentokrát opravil 43 chyb.

Blokace zavádějících reklam

Google už delší dobu inzeroval, že jeho prohlížeč začne blokovat agresivní reklamu na webech, které se opakovaně k uživateli chovají agresivně: zobrazují klamavá tlačítka ke stažení aplikací, obsahují odkazy otevírající vyskakující okna, zobrazují falešná varování či chyby, přesměrovávají uživatele bez...

Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Diky za zpravu, opravdu zajimava aktualitka co vsechno si na nas jeste Google dovoli a uzivatele mu…
RedMaX 07.12.2018 21:17
RedMaX
ad pod čarou: Mě to je v podstatě jedno. Nespoléhám se na to, že nějaký prohlížeč zablokuje třeba pi… poslední
Kráťa 08.12.2018 09:10
Kráťa

Diky za zpravu, opravdu zajimava aktualitka co vsechno si na nas jeste Google dovoli a uzivatele mu to zerou.

Samozrejme je to lez, podvodne reklamy funguji v Google Adsense dale a Chrome samozrejme nic neblokuje, protoze Google oznacuje jen to co chce on jako podvodne, ale ne to co doopravdy podvodne je. Proste Google, nejprolhanejsi firma na svete.

---
Pod carou: Sorry, ze jsem musel dat aktualitce minus jako nezajimave. Tak to samozrejme neni, ale nejak se vyvojarum poradna.net vymkl tento prvek webu z rukou a nezajimave se tady dava ze dvou duvodu, bud si s nekym vyrizujes ucty, to samozrejme neni muj pripad nebo s obsahem aktualitky nesouhlasim a pak musim dat minus, ikdyz to zajimave je, tak snad to chapes, jinak to tady nejde, bohuzel.

Na oplatku mi muzes dat nesouhlasim. :-)

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru