Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Vegas Pro 15 (+ spousta dalšího) za pakatel

2x byl v akci na Humblebundle za 20 dolarů Vegas Pro 14.
Teď je v akci verze 15, k tomu další programy, za 25 dolarů

We're bringing the Magix back with another VEGAS Pro bundle! Get applications like VEGAS Pro 15 Edit, SOUND FORGE Audio Studio 12, HitFilm Movie Essentials, and more.

K dostání zde: https://www.humblebundle.com/software/vegas-pro-even-more-software?linkID=&mcID=102:5c0efca61a2c291142f7d907:ot:56cd3634733462ca894731a3:1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2018_12_11_vegasproevenmore_softwarebundle&linkID=&utm_content=cta_button

Zdroj: Humblebundle
Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
https://www.humblebundle.com/software/vegas-pro-even-more-software?&utm_source=bordel&utm_medium=sp…
Liffen 14.12.2018 12:53
Liffen
Mám 14, tuhle verzi pořizovat nebudu, nemá to pro mě (na takové to domácí stříhání) smysl. Nepadá mi…
L-Core 14.12.2018 21:27
L-Core
Ono to není složité, stačí se tomu chvilku věnovat.. Mně přišlo extrémně složité Adobe After Effects…
Eessencia 14.12.2018 21:48
Eessencia
To zoomování či posouvání fotek/videa na "ploše" videa ale moc šikovně udělané není, to má předřeční… poslední
L-Core 15.12.2018 06:59
L-Core

https://www.humblebundle.com/software/vegas-pro-even-more-software?&utm_source=bordel&utm_medium=spam&utm_campaign=hnuj&linkID=&utm_content=schmi

Máte někdo zkušenosti s Sony vegas co se týče stability? Mě na něm vytáčí, že mi tam nekorektně funguje HW akcelerace za určitých podmínek, když si nechám přehrát výstup na timeline, tak se to jako zastaví a musí se program ukončit. Dále Otřesné možnosti výstupních formátů (desítky nesmyslných formátů, ale vlastní encodér sotva najít, nebo si tam přidat cestu k externímu programu/enkodéru také nejde) + pádyprogramu dle počasí. Hodilo by se také přívětivější GUI a nějaká kontextová nápověda, aby furt nemusel člověk hledat v té velké(ač rozsáhlé a užitečné). Systém filtrů také má nějaké mouchy z hlediska inutitivnosti, co se týče výřezu a zoomu. Ne že by to tam udělat nešlo, ale vyžaduje to otrockou práci.

Dokud tohe nebude vyřešené, je tohle na seriozní práce nepoužitelné. Údajně to má mít novinky v této verzi podpora quicksync, což pokud by fungovalo, by bylo super pro finální výstup bez ztráty moc kvality při nulové režii téměř.

Jo a je to skutečně nejvyšší top verze ?

Mám 14, tuhle verzi pořizovat nebudu, nemá to pro mě (na takové to domácí stříhání) smysl. Nepadá mi, vyhovuje mi, 4k mě nezajímá, nemám žádnou profi kameru.

Práce s Vegasem není jednoduchá, chce to hodně hodin učení :) Ale to mají asi všechny lepší videoeditory společné. Premiéru nemám a neznám, srovnat tedy nemůžu. A Windows Movie Maker a podobně se s tím srovnávat nedá.

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru