Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Facebook zrušil stránku mezinárodní střelecké federaci

Mezinárodní federace střeleckého sportu (ISSF) má od středy zrušenou stránku na sociální síti facebook. ISSF si stěžuje, že o svůj komunikační nástroj přišla bez varování a nedostala žádné zdůvodnění.

Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Je to spravny, na Facebook zbrane nepatri! ]:) Me bavi lidi, kteri miluji VR Oculus Quest 2 a vsude…
RedMaX 08.11.2020 11:55
RedMaX
Tak to je zajímavé. Jedna z největších zbrojařských firem (náhodně vybraná) tam stránku má: https://… nový
Intt 09.11.2020 16:02
Intt
Rušej co se jim hodí nebo co kdo napráská jako závadnou stránku,mám tam třeba stránku historickýho š… nový
sambilionk 09.11.2020 23:42
sambilionk
Jak ho nemám rád, doufám, že s nimi Trump ještě zamete. Už si s tou cenzurou moc vyskakují. Ale poma… nový
Intt 09.11.2020 15:27
Intt
hromadný bojkot facebooku, twitteru a dalších je zcela reálnou možností dalšího vývoje a svět se za… nový
lední brtník 09.11.2020 22:12
lední brtník
I když se na Fb cenzuruje,maže a vymejvaj mozky dneska čím dál víc tak asi bojkot nehrozí nikdy,mlad… nový
sambilionk 09.11.2020 23:35
sambilionk
proto jsem mluvil o adminech, netuším jak to bude pokračovat, ale i takový vývoj je klidně možný.. poslední
Intt 10.11.2020 13:50
Intt

Je to spravny, na Facebook zbrane nepatri! ]:)

Me bavi lidi, kteri miluji VR Oculus Quest 2 a vsude ho propaguji, jak je to nejlepsi VR navic bez nutnosti pripojovat k PC, ikdyz se pro zvyseni vykonu muze.

Co uz nikde nezminuji, ze pro fungovani hardwaru (VR headsetu) je nutne se prihlasit ke svemu uctu na Facebooku a potom staci se prekliknout, dat si do oblibenych nejaky sport a razem se muzete ocitnout na cerne listine bez moznosti svuj headset spustit. :-D

Magori jsou Facebook, ale jeste vetsi ti, kteri si neco takoveho dobrovolne koupi.

Tak to je zajímavé. Jedna z největších zbrojařských firem (náhodně vybraná) tam stránku má: https://www.facebook.com/baesystemses

A nikdo ji neruší. Přitom střelné zbraně se daleko víc použijí na sebeobranu než zbraně válečné a "hromadné". A i sportovní střelba je zcela nevinná, jako případné některé civilní výrobky té firmy. Takže ať to prostě Zuckřík řekne na rovinu, že cenzuruje politicky nepohodlné a nedělá ze sebe pacifistu. A bude mít co dělat to vysvětlit případných soudům po žalobách a také akcionářům. Doufám, že tentokrát si už půjde posedět, chlapeček drzá.

Jak ho nemám rád, doufám, že s nimi Trump ještě zamete. Už si s tou cenzurou moc vyskakují. Ale pomalu se to začne obracet proti nim. Ono plivat do xichtu cca polovině k volbám příchozího obyvatelstva (dle voleb) už je trochu jiný kafe než občasná lokální cenzura nepohodlných názorů.

A taky si myslím pánové cenzoři moc neuvědomují právní dopady toho, že FB, Twitter a další jsou veřejně obchodované společnosti, tudíž žádný soukromí píseček a že některé kroky mohou poškodit investory z řad veřejnosti. On totiž hromadný bojkot facebooku, twitteru a dalších je zcela reálnou možností dalšího vývoje. Vůbec bych se nedivil, kdyby často pravicoví admini začali blokovat fb a podobné přímo v souboru hosts ve svých sítích..

I když se na Fb cenzuruje,maže a vymejvaj mozky dneska čím dál víc tak asi bojkot nehrozí nikdy,mladší generaci je to fuk a ostatní si najdou jinou alternativu která už dneska je i když málo známá.Z Fb se stala hlásná trouba určitejch politickejch stran,nějaký opačný názory se mažou cenzurujou tak na to je lepší si najít jiný stránky, na ostatní čípoviny to bude pořád ok.:-)

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru