Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukončení Win 98

Prosím o radu, nejde mi řádně ukončit Win98 SE. Po vypnutí obrazovka zůstane při hlášení "Nyní bude systém ukončen" a NIC. Při dalším startu PC provádí defrag. Vím, že proti této chybě existuje utilitka, ale nemohu ji najít.
Nevzpomenete si někdo, jak se jmenuje? Nebo neporadíte jak příslušnou chybu odstranit?

Určitě se ozvu. Ale ten problém mám doma, tak až po práci zjistím, jestli odkaz od předcházejícího kolegy funguje. A nebo, máš-li čas pošli tu aplikaci teď, já ji doma vyzkouším. Ona se neztratí.
Můj e-mail: stepanek@mail.cd.cz

Toto mi dělal starý notebook Panasonic (P MMX 200MHz...:-) ). Neřešil jsem to, když to nastalo tak jsem ho vypl natvrdo. Při dalším spouštění přetrpěl Scandisk a byl pokoj. Podle mne se ale nespouští defragmentace ale scandisk. Taky se dá zjistit co to dělá když se nastartuje PC s protokolem (dát F8, vytvoří se soubor C:\bootlog.txt) a pak vypne. Pokud nastane tato situace že se PC nevypne tak po dalším startu (již bez protokolu) prohlédni bootlog.txt, měl by končit (nepamatuji si přesně a starou 486 s Win 95 abych se podíval nechci...) endterminate=kernel. Pokud ne, dá se odvodit čím je to způsobeno.