Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je to HP Recovery ?

Zdravím,chtěl bych se zeptat co to je HP Recovery a k čemu slouží ?

Viz obrázek zde - JVqu5OW.png

Vyčetl jsem že to slouží k obnově operačního systému,je možné ty data z disku HP Recovery vypálit na disk ? a případně poté z něho windows při poruše znovu nainstalovat bez potřeby mít dvd windows 7 ,nebo jak to funguje ?

Druhá věc mě zajímá tady - po instalaci windows jsou tam disky system,os,hp recovery

vždy jak jsem instaloval windows jsem měl jen jeden disk a tam byl OS,po zaoupení počítače hp je tam i ten system,tzn.rozdělený hardisk

chtěl bych se zeptat když bude nutné přeinstalovat windows,stačí naformátovat disk a nainstalovat windows7 nebo musím zase nějak takhle rozdělit disk na system apod, hlavně se ptam kvuli tomu aby se mi při startu pc poté neztratila ta uvítací obrazovka HP,jestli to má na to nějaký vliv.

Poslední dotaz,je možné k mému počítači vyžádat od HP DVD,CD s ovladači a nebo přímo originál dvd hp recovery,popřípadě kde mám napsat a kolik to stojí díky moc

Len malu poznamku. Obnova systemu z "Recovery oddielu" Ti obnovi system do stavu ako bol pri kupe notebooku.
Takze vsetky programy, ktore si instaloval po kupe NB zmiznu a treba instalovat znova. Takisto treba si zalohovat svoje data.

Rozdiel pri instalacii z instalcky Win7 a Recovery:
Ked preinstalujes system z instalacneho DVD Win7, tak musis doinstalovat ovladace a utility pre dany NB z webu vyrobcu.
Ked pouzijes obnovu z Recovery, tak Ti nainstaluje vsetky potrebne ovladace a utility, ale aj nechcene demo programy a 30-denne antiviry, skatka vsetok humus, ktory tam pri kupe bol.

Mě originální DVD s Win7 cca před rokem poslali, zdarma, zavolej na technickou podporu. Tam jim řekneš sériový číslo NTB a uvidíš. Buď ti to pošlou nebo ti dají link ke stažení z jejich serveru.