Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Redukce pro montáž HDD disku místo optické mechaniky

Dobrý den,

pořizuji SSD disk do notebooku HP Probook 4340s a chtěla bych namontovat původní disk místo optické mechaniky. Jaká je k tomu potřeba redukce? Je pro všechny noťasy nějaká univerzální nebo se rozměry prostoru pro mechaniku a příp. kabeláž můžou lišit?

Předem děkuji za radu,

L.

Ahoj! Tak díky moc všem za rady. Ještě jeden dotaz - jak poznám, jaký tam mám k dispozici konektor? Myslím v prostoru opt. mechaniky. Dá se to zjistit jen rozmontováním a prohlédnutím nebo by se to dalo najít na netu nebo někde v nastavení počítače? L.

icy box -ac642 nechce nacitat HDD

Ahojte kupil som ICY BOX AC642 https://www.agem.sk/pevne-disky-nas/interne-boxy/5 -25-/icy-box-adapter-2-5-na-ssd-hdd-ib-ac642-14225 653
vybral som DVD mechaniku vlozil do skatulky - OK
vlozil som HDD do redukcie a zasunul do notebooku a nic. Bios ani WIN mi HDD v redukcii nenaslo.
Nasledne som skusil tu redukciu vlozit do skatulky pre DVD a tam HDD fungoval klasicky ako ma.

Notebook do ktoreho to davam je LENOVO ThinkPad T530