Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počet uživatelů XP

U Win XP jsem nadefinoval celkem 10 uživatelů.
Když se přepíná z jednoho uživatele na druhého, (protože je uživatelů hodně a na obrazovku se nevejdou) zobrazí se vpravo lišta a tím se dostanu ke všem uživatelům.
Problém je ale po zapnutí PC.
Na obrazovce se zobrazí jen prvních 7 uživatelů, (a žádná lišta vpravo se nezobrazí.)
Můžete mě někdo poradit jak a kde nastavit, aby při přihlášení byli vidět všichni uživatelé?

Samozřejmě se uživatel může přihlásit Ctrl+Alt+Del a zadat svoje jméno a heslo.
Má někdo z vás skušenosti s 8 a více uživatelů??

Šipkami to nejde.
A tu omalovánku vypnout nemůžu, protože potřebuji seznam uživatelů, aby si každý uživatel mohl sám sebe vybrat a přihlásit se.
.....Který Josef.. Omlouvám se, že jsem nereg., ale neměl jsem ještě čas se řádně přihlásit. Tak snad to stihnu příště.