Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počet uživatelů XP

U Win XP jsem nadefinoval celkem 10 uživatelů.
Když se přepíná z jednoho uživatele na druhého, (protože je uživatelů hodně a na obrazovku se nevejdou) zobrazí se vpravo lišta a tím se dostanu ke všem uživatelům.
Problém je ale po zapnutí PC.
Na obrazovce se zobrazí jen prvních 7 uživatelů, (a žádná lišta vpravo se nezobrazí.)
Můžete mě někdo poradit jak a kde nastavit, aby při přihlášení byli vidět všichni uživatelé?

Samozřejmě se uživatel může přihlásit Ctrl+Alt+Del a zadat svoje jméno a heslo.
Má někdo z vás skušenosti s 8 a více uživatelů??

Šipkami to nejde.
A tu omalovánku vypnout nemůžu, protože potřebuji seznam uživatelů, aby si každý uživatel mohl sám sebe vybrat a přihlásit se.
.....Který Josef.. Omlouvám se, že jsem nereg., ale neměl jsem ještě čas se řádně přihlásit. Tak snad to stihnu příště.

On tým chcel povedať, že riešenie, ktoré tam bolo napísané je tebe k ničomu. Okrem toho, ak by bol nejaký Josef už registrovaný, tak by sa ti nepodarilo odoslať príspevok s jeho menom.;-)