Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utilitka na projetí MP3 a výpis chyb

Existuje nějaký jednoduchý prográmek, který proskenuje celou MP3 a vypíše informace + chyby, ale dost podrobně, např. u sync error přesný výpis času ap. Prostě něco jako např. Encspot ale s výpisem do souboru. Stačí třeba jen z příkazové řádky. Případně jaký je nejlepší prográmek na opravu chyb v MP3 souborech?

Tak jsem takový program našel. Nepracuje sice z příkazového řádku, ale umožňuje zadat testování adresářů a volitelně i všech podadresářů, což je přesně ono. Vytvoří podrobný LOG soubor, který lze importovat do Excelu, umí ještě spoustu dalších věcí...
mp3utility