Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utilitka na projetí MP3 a výpis chyb

Existuje nějaký jednoduchý prográmek, který proskenuje celou MP3 a vypíše informace + chyby, ale dost podrobně, např. u sync error přesný výpis času ap. Prostě něco jako např. Encspot ale s výpisem do souboru. Stačí třeba jen z příkazové řádky. Případně jaký je nejlepší prográmek na opravu chyb v MP3 souborech?

MP3 obsahuje nejake redundantni informace, ze kterych by ji bylo mozne pri chybe rekonstruovat ?

Kdyz budes mit na klasicke kazete nahrany hlas a bude ti slovo chybet, myslis, ze to z "neceho" okolo toho slova jsi schopny zrekonstruovat ?

Programy na detekci chyb mohou detekovat nejake "divne" zmeny a oznacit je za chyby. To je ale asi tak vsechno.

Nic nechci rekonstruovat, reaguješ vůbec na můj příspěvek? - Chci prostě jen vypsat informace (bitrate, vz. frekvence) a běžné chyby, které MP3 občas obsahují - sync. error s výpisem framu a času, CRC error, nekompletní posl. frame atd. V podstatě toto všechno splňuje řada programů s grafickým prostředím, EncSpot, MP3 trim, ale já bych chtěl prográmek, který by projel všechny MP3 v adresáři s textovým výpisem do souboru. Jde mi o to, že dělám pořádek ve sbírce a chci smazat MP3, které obsahují chyby a vytvořit je znovu.

Jo, těch prográmků na opravu klasických chyb je spousta a některé znám, většinou opravují chybná záhlaví framů, kde ale pak většinou zůstává lupnutí, je mi jasné, že s některými chybami se nic dělat nedá. Ale šlo mi hlavně o program na výpis chyb bez grafického prostředí. "Programy na detekci chyb mohou detekovat nejake "divne" zmeny a oznacit je za chyby. To je ale asi tak vsechno." - té větě vůbec nerozumím, programy detekují konkrétní chyby v MP3, EncSpot a MP3Trim (z těch nejznámějších) je konkrétně a podrobně vypíší, jiné prográmky se je zase snaží opravovat. Ale o opravu mi nejde, pouze o detekci bez grafické nadstavby, prostě utilita, která pracuje z příkazového řádku.

Tak jsem takový program našel. Nepracuje sice z příkazového řádku, ale umožňuje zadat testování adresářů a volitelně i všech podadresářů, což je přesně ono. Vytvoří podrobný LOG soubor, který lze importovat do Excelu, umí ještě spoustu dalších věcí...
mp3utility