BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
MP3 obsahuje nejake redundantni informace, ze kterych by ji bylo mozne pri chybe rekonstruovat ?
Kdyz budes mit na klasicke kazete nahrany hlas a bude ti slovo chybet, myslis, ze to z "neceho" okolo toho slova jsi schopny zrekonstruovat ?
Programy na detekci chyb mohou detekovat nejake "divne" zmeny a oznacit je za chyby. To je ale asi tak vsechno.
Nic nechci rekonstruovat, reaguješ vůbec na můj příspěvek? - Chci prostě jen vypsat informace (bitrate, vz. frekvence) a běžné chyby, které MP3 občas obsahují - sync. error s výpisem framu a času, CRC error, nekompletní posl. frame atd. V podstatě toto všechno splňuje řada programů s grafickým prostředím, EncSpot, MP3 trim, ale já bych chtěl prográmek, který by projel všechny MP3 v adresáři s textovým výpisem do souboru. Jde mi o to, že dělám pořádek ve sbírce a chci smazat MP3, které obsahují chyby a vytvořit je znovu.
Myslím, že čtu. Taky jsem třeba četl:
případně jaký je nejlepší prográmek na opravu chyb v MP3 souborech?
To se netýká opravování souborů ?
Jo, těch prográmků na opravu klasických chyb je spousta a některé znám, většinou opravují chybná záhlaví framů, kde ale pak většinou zůstává lupnutí, je mi jasné, že s některými chybami se nic dělat nedá. Ale šlo mi hlavně o program na výpis chyb bez grafického prostředí. "Programy na detekci chyb mohou detekovat nejake "divne" zmeny a oznacit je za chyby. To je ale asi tak vsechno." - té větě vůbec nerozumím, programy detekují konkrétní chyby v MP3, EncSpot a MP3Trim (z těch nejznámějších) je konkrétně a podrobně vypíší, jiné prográmky se je zase snaží opravovat. Ale o opravu mi nejde, pouze o detekci bez grafické nadstavby, prostě utilita, která pracuje z příkazového řádku.
Podle zadání ti je jedno, jestli bude pro Linux nebo Windows, jestli bude placený nebo free, takže tady máš třeba jeden:
mp3check
MP3check znám, ale ten už se tak 6 let nevyvíjí a jeho log je nepoužitelný, když je použit VBR. Ať hledám jak hledám, budu muset zůstat u starého EncSpota PRO a procházet jednotlivé adresáře.
Nejde ten program spustit s parametry ? Ze by sis vygeneroval davkovy soubor a nechal jej pracovat...
Hm, ať to zkouším sebevíc, žádné parametry program nenabízí, asi s tím nic nenadělám, ještě budu chvíli pátrat na Googlu, v případě, že něco najdu dám sem link.
Tak jsem takový program našel. Nepracuje sice z příkazového řádku, ale umožňuje zadat testování adresářů a volitelně i všech podadresářů, což je přesně ono. Vytvoří podrobný LOG soubor, který lze importovat do Excelu, umí ještě spoustu dalších věcí...
mp3utility