Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prístupová oprávnění

Zdravím pouzivam WIN7 a po instalaci hry na disk "C" bylo vše v pořádku a aji před tím.Ale jak jsem jí chtěl odinstalovat tak mě to napsalo "K odinstalaci položky nemáte dostatečná přístupová oprávnění. Obraťte se na správce systému." a ted nemuzu vubec nic z "Cecka" odebrat ani hru ani jiny program.Pokud muzete poradte za kazdou radu budu rad.Predem diky Samuell

Ja keď som mal takýto problém riešil som ho takto :
stlač klávesu štart (napravo od ľavého ctrl) zároveň s klávesou R
otvorí sa ti okienko Run
Do kolónky napíš cmd.exe a stlač enter
otvorí sa ti niečo ako konzola
do nej napíš presne toto (podstatná je každá medzera)
"net user administrator /active:yes" (bez úvodzoviek), potom stlač enter
potom sa odhlás a klikni na použivala administrator
z neho by ti malo ísť odinštalovať všetko
vypneš ho tak že sa opäť prihlásiš na svoj účet, zopakuješ postup, ale do konzoly napíšeš
"net user administrator /active:no"