Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neviditelne obrázky a ikony v Exploreru (PNG)

Ahoj

V Exploreru se mi pravdepodobne po mazani Temporary Internet Files prestaly pri prohlizeni internetu zobrazovat vsechny inkony a obrazky s priponou PNG. Namisto toho je vsude na miste obrazku vzdy jen maly cerveny krizek. Grafika a obrazky s jinou priponou se zobrazuji.

Nevite jak to napravit? Diky moc

Zkoušel jsi obnovovat stránku pomocí Ctrl+R nebo Ctrl+F5?
Nevěřím, že to vzniklo promazáním Temporary Internet Files. Viry, trojany a pod. kontroluješ?
Nepoužíváš nějaký bloker, kde jsi omylem zakázal načítání určitých typů souborů?

V nastavení AV balíku jsi nedělal nic podezřelého? Někdy se tam dá blokovat ledacos.
Zkusil jsi tu obnovu stránek těmi zkratkami? Kromě virů - kontroluješ i to ostatní? Program SuperAntispyware znáš?

Tohle vidíš? twitter.png
IE moc nepoužívám, ale pokud vím, je tam něco jako blokování obsahu.
Zkoušel jsi jiný prohlížeč?

Zkus jiný prohlížeč (třeba i portable verzi - bez instalace), aby se vyloučila/potvrdila chyba v prohlížeči.

to je taková štrapáce. problém se týká asociace, kterou mu nějaký program smáznul dočista dočista. bohužel to ie řešil systémovou asociací.

stačí spustit reg soubor viz. výše a pojede to.

Dobrý den,mockrát děkuju za bleskovou odpověď,i když jsem ji našel až dnes.
Nechtěl bych vás obtěžovat triviálními dotazy,ale já jsem pouze uživatel,
a postup jak na to,bych potřeboval vysvětlit trochu víc polopaticky.Ano
zobrazování PNG souborů přestalo fungovat po tom,co jsme PC čistili od
nějakýho otravnýho programu,co pořád "produkoval " rámečky s textem na
ploše.No a ten "čistící" program toho vzal s sebou víc než jsem chtěl.
Mohl byste to se mnou zkusit? Dík Dali

čisticí programy odinstaluj / pošli do ... (nebo rovnou přeinstaluj windows)

nainstaluj si nějaký grafický prohlížeč - xnview, irfan view, FastStone - a zatrhni v něm, že se má asociovat (nastavit jako výchozí) pro všechny grafické formáty.

nebo používej normální prohlížeč, který má estetickou ikonu - ideální je s plyšovou zvěří.