Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako opravit wmv subor?

Mam video vo formate wmv, ktore mi asi na 1 sekundu trhne. Potrebujem ho vsak prerobit do formatu xvid pripadne ineho, aby mi ho prehral DVD prehravac. A tu nastal problem. Pri prerabani mi to vzdy v tom bode zamrzne. Skusal som to vo Virtual Dub mpeg2 1.6.15 aj v dvoch inych programoch, no vysledok bol vzdy rovnaky. Viete mi niekto poradit, ako tento subor opravit?

Bohuzial, ani jedno z tvojich odporucani nepomohlo - Windows Movie Maker pri odstranovani problematickej sekundy zamrzol. A ten program na opravu s tym suborom akoby nic neurobil - vytvoril novy subor s rovnakou velkostou a pri pokuse o prevod na avi (cez ten STOIK video converter) to skoncilo znova na tom istom mieste. Uz sa na to asi vyse*em.3-[
Aj tak vdaka za snahu.:beer: