Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný USB kabel?

Zdravím,
mám mobil Sony XPeria U Smartphone. Ještě před Vánocemi mi šlo kopírovat z počítače a do počítače přes USB. Teď mi nebere telefon ani jeden kabel a nejde mi kopírovat (problém, mám málo volné paměti :/ ) a potřebuji to co nejdříve vyřešit. Může být chyba v kabelu nebo v telefonu? Prosím napište co nejdříve, předem děkuji.

Pardon, na mobilu nemám místo, tzn., že když chci něco např. Vyfotit, nemůžu. Navíc si potřebuji přetáhnout fotky do počítače. USB kabel dříve fungoval na všech počítačích a teď ani na jednom.