Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatný USB kabel?

Zdravím,
mám mobil Sony XPeria U Smartphone. Ještě před Vánocemi mi šlo kopírovat z počítače a do počítače přes USB. Teď mi nebere telefon ani jeden kabel a nejde mi kopírovat (problém, mám málo volné paměti :/ ) a potřebuji to co nejdříve vyřešit. Může být chyba v kabelu nebo v telefonu? Prosím napište co nejdříve, předem děkuji.

Řeš problémy postupně. Máš tam asi Android. Máš málo volné paměti . Jaké?
RAM (pro běžící aplikace a služby operačního systému): 512 MB
Systémová paměť (pro firmware Android): 2 GB
Paměť telefonu (pro stažené aplikace a data aplikací): 2 GB
Interní úložiště (pro fotografie, hudbu, videa a stažené aplikace): 4 GB
Interní paměť telefonu: 8 GB (paměť dostupná pro uživatele až 6 GB)

1. Odinstaluj aplikace které nepoužíváš. Pokud nejsou placené, můžeš si je stáhnout až je budeš potřebovat.
2. Nastavení - Aplikace - Správa aplikací se zkus podívat jednu po drhé, zda je aktivní okno Přesuň na SD kartu a přesuň.
3. Zkus odstranit nepotřebné a duplicitní soubory. Knížky i fotky, filmy, které máš v počítači si tam můžeš později vrátit.
4. Restartuj telefon.
5. Napiš co to udělá, Když připojíš telefon k počítači. Vyzkoušej všechny USB. Třeba prohoď i klávesnici, nebo myš s kabelem k telefonu. Píše ti to něco vpravo v bublině na liště?

Pardon, na mobilu nemám místo, tzn., že když chci něco např. Vyfotit, nemůžu. Navíc si potřebuji přetáhnout fotky do počítače. USB kabel dříve fungoval na všech počítačích a teď ani na jednom.

PC Companion taky nefunguje. Pc mi nenačítá telefon, tak jsem to chtěla říct. Jednoduše, když připojím kabel s telefonem do počítače, ten mi neukazuje vůbec nic, prostě to vůbec neví, že je k tomu něco připojené. Vyzkouším kabel ;d mé kamarádky, třeba to od nî půjde