BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Nech to tak jak to je.Jak už tu někdo poznamenal tak notebook není od toho abys do něj nějak zásadněji vrtal,od toho jsou tu desktopy.Co se týče výkonu tak si asi moc nepřilepšíš,u notebooku platí že je vždy o něco pomalejší než klasický počítač a to nezměníš ničím.
Mimoto jedna věc je zjistit jaké CPU tam pasuje a ta druhá je pak daný kousek sehnat.Aby ses zbytečně nedřel tím,že se budeš pídit po pasujícím procesoru a nakonec zjistíš že v těhle končinách ten procík není k sehnání.
No, co se tyce me, mám možnost do svého dát 4jádro, jenže když jsem viděl tu cenu CPU, tak mě hned přešla chut.
Káždopátně přechod ze 2jádra na 4 jádro by byl znatelny..