Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O2 nebo radiokomunikace

Chtěl bych změnit kyslíkáře za radiokomunikace. Poraďte. Má to cenu, nemá to cenu, kdo je lepší a v čem. Netelefonuji, jen visím s celou rodinou doma na netu.
Předem dík za Vaše rady a poznatky.

Osobně jsem spíše pro "drátové" spojení, na tom se nedá skoro nic zkazit. U Wifi ISP se hodně často setkávám s problémy se zabezpečením, problémy s konektivitou (příliš velká agregace na AP, příp. tenká linka do netu), nekvalitním HW či nevhodně zvolenou topologií.

Píšu Wi-Fi a nemyslím nutně Wi-Fi. :-|
To podstatné tam byl ten lokální ISP. Osobně jim věřím více, než nějakým gigantům (ze zkušenosti).
Mám připojení "bezdrátem" (Ronja) a o problémech, které popisuješ, jsem tady ani neslyšel.
K původnímu dotazu: nevím, jaké máš další možnosti. Pročíst nabídky na webu operátorů zvládneš a nakonec se stejně budeš muset rozhodnout sám. (osobně bych nějaký přechod od O2 do ČRa jako velkou výhru neviděl)

Právě, že u radiok, nejni paušál. Moc netelefonuju. Minulej měsíc jsem protelefonoval přes dráty 2 koruny :-D. Tak právě nevím, no. Ptám se proto, že tam cejtím nějakej háček nebo hák. Nejsem profík jako vy tady a tak se ptám abych nespad do stejnýho.

Já v tom háček nevidim a za ten rok, co mám net od Bluetonu (ČRa) jsem byl naštvanej jen jednou za výpadek, kterej nebyl předem ohlášenej. Neomezujou rychlost, pevná IP, plánovaný výpadky hlásí několik dní dopředu mailem. Za ten rok byly asi 4 a jen v pozdních nočních hodinách (maximálně hodina). S telef. zkušenosti nemám, nechal jsem si telefon od Telekomu. Nechtěl jsem dávat 2600,- za převedení čísla a jiný číslo jsem taky nechtěl.