Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD disk - jaké aplikace potřebují rychlý přístup?

Zdravím,
mám SSD disk. Chtěl bych jsem se zeptat, zda se na internetu dají najít nějaké návodyeb nebo jestli to je například lehké na vysvětlení -> jaké aplikačky potřebují rychlý přístup, resp. dávat do systému na SSD disk a které naopak stačí dát na vedlejší HDD...

Jde mi například o OFFICE, WinZip, TCUP, Skype, Format Factory,...
A ještě dotaz - jak je to s hrami? Instalovat na vedlejší HDD nebo je dávat na SSD disk a po odehrání hned smazat? :-)
Mockrát děkuji za rady a odpovědi

Vše, co používáš, na SSD dej. Žádná aplikace nepotřebuje rychlý přístup. To ty potřebuješ rychlý přístup k té aplikaci.
Přesto, že jsem velký zastánce SSD, ti ale radím, abys na SSD nedával důležitá data, o která nechceš přijít, resp. mohou být klidně na SSD, ale nutnost zálohování je ještě větší, než u plotnového disku.

Osobně mám na SSD všechno to, co jsi napsal (plus drobnosti typu prohlížeč Internetu, mail klient a já nevim co ještě) a to včetně dvou tří her, co občas zahraju. A samozřejmě Windows. Ze 128GB SSD mám 50GB volných.

Mockrát děkuji za radu :-) ...
Ještě bych jsem se chtěl zeptat - je to trochu mimo téma, ale potřeboval bych proadit, v čem by to mohlo být - PC se mi zasekávalo a zamrzlo.. Dal jsem to jednomu známému a on říkal, že prý to bylo v tom, že bylo SSD úplně zadělané a nezůstalo tam žádné místo, dále vykazoval plotnový disk chyby a díky tomu se to též stávalo...
Takže jsem udělal co mi doporučil - přeinstaloval jsem WIndows. Momentálně jsem pouze poupravoval menší věci, typu oddělání hybernace, nějaké úpravy - nic zásadního, co by mohlo podělat PC... Šel jsem ven a mezitím jsem enchal PC zapnuté, aby se stáhly a nainstalovaly aktualizace. Jenže po příchodi zpět domů jsem měl PC vypnuté. Když jsem ho chtěl zapnout, tak poprvé se ozval zvuk, něco jako zadrhnutí, a hned se PC vyplo. Po druhé se PC znovu rozjelo se zvukem, ale již naskočila černá obrazovka ASUS, dál to nešlo. Do třetice už jede v poho. Chtěl bych se zeptat, zda to může být něco zásadního?
Díky moc

Zkus nejprve povytahovat všechno, co je na konektorech a znovu zasunout (grafika, paměti, kabely). Kdysi jsem měl podobně se projevující problém, způsobený tím, že paměť nebyla pořádně zastrčená ve slotu.

Na SSD se doporučuje nechat až 50% volného místa. Mám 120 GB a zaplněných je jen 30 GB (po necelém roce používání).