Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Plánovač úloh: vybraná úloha {0} již neexistuje

Při spouštění Plánovače úloh mi vyskakuje dialog s hláškou: Vybraná úloha {0} již neexistuje. Hledal jsem, našel jsem jenom obdobu (problém i řešení je jiné a u mě nefunguje): c5y2ork

Navíc - nikde není uvedeno, která úloha vlastně chybí (v Plánovači kromě mojí vlastní - zkušební, nic není), ani nevím, proč se spouští při spouštění Plánovače úloh. Položky registru (podle odkazu) jsem kontroloval a smazal všechno, co smrdělo nějakou extra plánovanou úlohou. Moje vlastní zkušební naplánovaná úloha funguje normálně. Máte s tím někdo zkušenost a znáte řešení? Windows 7. Kontrola systémových souborů nenašla žádnou chybu.

Prelez si to ešte tu: C:\Windows\System32\Tasks

V registroch zmaž HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Schedule\TaskCache
- predtým si kľúč zálohuj/vyexportuj !!!

Iný návod:

1. Open the Task Scheduler Library.
2. Open Microsoft
3. Open Windows
4. Click on every folder until you get the code. (in my case it was the Defrag folder)
5. Open up "My Computer" and in address bar type (or copy and paste) C:\Windows\System32\Tasks\Microsoft\Windows\
6. Click on the folder that gave the error in the Task Scheduler
7. Delete what is INSIDE the folder....NOT the folder its self.
8. Go back to Task Scheduler and enjoy no error!

Ahoj, zkus následující postup. Start - Počítač - Vyber disk - Vlastnosti - Nástroje - Defragmentovat - Vypnout plán defragmentace.
U mě na Windows 7 to zabralo, rozhodně nedoporučuji mazat jakékoli klíče v registru, jak je výše uvedeno, protože sice zmizí chyba, ale zároveň je plánovač úloh nefunkční a úlohy v plánovači nebudou vidět.
2vvummd.png

Ahoj, děkuji, toto mi pomohlo!
Chyba vznikla zřejmě tím, že jsem dal jsem do počítače SSD disk, u kterého byla automaticky zakázána Defragmentace, ale už se zřejmě nezrušila plánovaná úloha defragmentace. Žádné promazávání registrů, stačí zakázat plán defragmentace na SSD disku. Díky :))