Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde psát "t" s háčkem

Prosím Vás pěkně o radu.Nemohu napsat t d n s háčkem.Problém je v tom že při zmáčknutí Shiftu a háčku dosáhnu tohohle znaku ˇˇ (prosím není to překlep objeví se dva háčky , jeden jde smazat, ale problém to neřeší),takže pokud chci napsat "t" s háčkem výsledek je tohle ˇˇt . Všem moc děkuji za radu.Klávesnici mám v CZ a problém přetrvává ve všem v intern. prohlížeči i ve Wordu.Mám XP prof. V minulosti šlo vše bezproblému.

Kompletně jsem zeskenoval antivirem Pc a problem stale pretrvava v odkazu který jsi napsal stojí že problem byl odstraněn pomocí odstranění programu "file and folder protector" ten, ale moje PC nenaslo. Nevim jak dál ˇˇ :-(

Promin ale vypisuje mi to prograny zrejme to nejsou ty viry, ze? Ale nemohu to tu cele skopnout text je prilis dlouhy :-( tak aspon zacatek

C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\ system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services. exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system 32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\W INDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE

Pri dalsim skenovaní nasel drobné objekty snad jsou to tyhle nevyznam se v tom moc :-( ˇˇ

MRU LIST
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
obj[0] =MRU FileReference : C:\Documents and Settings\Mirek\recent\hijackthis.lnk
obj[2]=MRU RegReference : S-1-5-21-682003330-842925246-1708537768-1006\softw are\microsoft\directinput\mostrecentapplication name
obj[3]=MRU RegReference : S-1-5-21-682003330-842925246-1708537768-1006\softw are\microsoft\windows\currentversion\explorer\recen tdocs\.log