Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze načíst windows

Zdravím,
Nedávno vypadl proud a já měl při tom zapnutý počítač. Když jsem ho však zapnul, už se nenačetly Windowsy (7 ultimate,32bit). Píše, že je nějaký problém v systému, nevím co s tím mám dělat, nejde načíst ani nouzový režim, ani poseldní známá funkční synchronizace. Dokonce ani nejde načíst cd k opravě windowsů, píše to tu samou chybu. Prosím poraďte.

Já už opravdu nevím, jak ti to mám říct::) Jo, ono to bude chvilku kroutit s DVD, následně to nic k bootování nenajde (špatné DVD nebo mechanika) a začne to bootovat z HDD kde to následně vyhodí hlášku. Prosím vás ostatní, vysvětlete mu to někdo lépe polopatě.

Já se do počítače nedostanu ani poslední známou funkční konfigurací ani úsporným režimem ani režimem s příkazovým řádkem a jak jsem psal, to dvd to nenačte. Napíšu pár lidem, jestli by mi přinesli jiné dvd s windowsy a když to pak nepůjde, mám vyměnit mechaniku?