Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno televize samsung jak připojit internet

koupil jsem tuto televizi,http://www.alza.cz/32-samsung-le32d550-d230512.htm ,,tam je nějaký připojení k internetu,,mám doma router jde mi kabelem do pc internet jde v pohodě,notebok asus x5dij se připojuje přes wifi taky v pohodě,jak dostanu internet a nastavim do té televize?zkoušel jsem z routere přímo kabel co jde do pc a nic,,,nebo jak to vlastně funguje,,,,,nějaká rada?

Internet jako takový myslím ne. LANka je tam pro přehrávání sdíleného obsahu programem Allshare (bude na CD k televizi).
A bude tam i ten návod, minimálně v elektronickém manuálu v TV.

edit: Mělo by to spolupracovat i se zařízením podporujícím DLNA - takže nějaké ty samohrajky...