Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 7 - pomalý start

Zdravím, mám pc s Windows 7 (32 bit), grafiku ATI Radeon HD 4600 Series, procesor Intel Core 2 Duo E7600.

Do nedávna šlo vše dobře, ale poslední dobou se po startu velmi pomalu načítají miniaplikace na ploše, což mně ani tak nevadí jako velmi pomalé načítání internetu. Přijde mi, že to začalo dělat ze dne na den. PC mám s internetem propojený, v tom problém není. DxDiag přikládám. Jsem rád za každou radu, díky.

//edit: Ještě bych řekl, že se pomalu načítají ovladače ke grafice...

Ano asi už to tu někdo psal ale hlavně neměl zaškrtnuto při spuštění např... skype ... a tyto aplikace .... po té bych si stáhnul ccleaner a vyčistil počítač .... pokud ani to nepomůže zálohuj si soubory třeba na hardisk a přeformátuj disk ;)

nero sa da odstrelit tusim v nastaveniach nera alebo nero agent-a tam je kdesi zaskrtavatko ze nepouzivat nero agent, ostatne tam moze nechat neni to nic tragicke ani to moc nespomaluje start (autoupdate javy a adobe je dobre si tam nechat aktivne ptz java a acrobat su derave ementaly a teda kazda zaplata je dobra)