Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 professional x86

potřebuju dobrou radu na jednu z mnohých chyb ve W8.
Když jsem W8 nainstaloval začal sem tím že jsem stáhnul všechny dostupné aktualizace, poté sem chtěl otevřít jednu z dlaždic v hlavním menu a psalo mi to že mam moc malé rozlišení a že to nelze spustit.
Můj netbook má standartní rozlišení 1024x600 ale na otevření jakékoli dlaždice to nestačilo proto vás moc prosím jestli nemate nějakou dobrou radu na tento problém.
-Dík moc za radu !!
+FOTO !!

dyž jsem W8 nainstaloval začal sem tím že jsem stáhnul všechny dostupné aktualizace

no vidis to, asi jsem blbej, ale ja bych po nainstalovani W8 nejprve stahnul ovladace hardwaru (grafiky napriklad)