Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nlite xp sata

Pri instalacii xp upravane verzia do ktorej som pridal sata ovladače vyskoči na začiatku ..

iaStorA.sys could not be found

Co to ma byt ? a ako to mam opravit..mam notbook extensa 7620 g nepomohli by ste mi najst spravny sata driver do nlite alebo opravit tuto situaciu..dakujem vopred.

- stiahni driver z downloadmirror.intel.com
- premenuj stiahnutý súbor na xyz.zip!!!
- rozbal ho niekam kde ho nájdeš, na plochu ... :-D
- zložka "ALL" obsahuje potrebné subory pre nLite
- spusť nLite, pri zadávaní drivera, vyber driver pre Tvoj chipset !!!

to je všetko ....

ale nič nebráni pridať hoc aj všetky drivery... :puff:
stejne má WIN drivery pre haldu hardwaru ktoré nikdo, nikdy, potrebovať nebude, 80 driverov viac alebo menej co na tom záleží ...