Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Z dvou logickych disku jeden

mam disk rozdeleny na 1. primarni logickou jednotku, 2. primarni logickou jednotku a 3. primarni logickou jednotku.
na 1. je Win2000, na 2. je WinXP a na 3. data.

Prepinani OS uz nechci (chci ale stavi mi WinXP a na dalsim disku mam dva linuxy).

No a potreboval bych oddil 1. pridat k oddilu 2. tak, aby zustal zachovan oddil 2. (WinXp) s OS a vsema datama a jenom byl k nemu pridan jako nove prazdne misto oddil 1.

Slo by to nejak, treba Partition Magicem zaridit ?

Uff.
To bylo jednoduchy. Tak snad abych se omluvil, jsem si nebyl jisty, ale nakonec to bylo v pohode. Proste jsem si pro jistotu udelal image WinXP EN, jenze jsem ho ani nepotreboval.

Jen jsem v True Image odstranil 1.partition a 2.partition rozsiril smerem dopredu o misto po te prvni a zmenil jsem ten boot.ini.
Pak uz jen probehla operace, restart, dalsi operace a dalsi restart a hotovo.

Dik za pomoc.