Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledá se mobil, který hodně vibruje

Kamarádka neslyší a hledá mobil, co hodně vibruje. Kdysi se jí líbila Nokia, kterou cítila i když ji měla v kabelce a držela kabelku za ucho. Napsala mi tohle

Nemusí to umět skoro nic víc než SMS, stahování mejlů (či upozornění na ně), a to vibrování.
Nemusím mít ani foťák, nemusí mít video, atd., ale aby vibrace byly hooooodně zřetelné.

Vypisuju soutěž na viborvatelnost mobilů.

Jo, ty nové vibrují málo. Na Windows Mobile jsem mel program, kde šlo nastavit cokoli a z "vr vr vr" jsem si udělal "vrrr vr vrrrrrr vr vrrrrrrr". Pro Android jsou asi také.

Nokii jsem kdysi cítil v kapse u bundy perfektně. Tyhle nové v bundě moc necítím, tak nosím v přední kapse kalhot. Na sukni to však nepůjde. :-)