Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký antivir s firewallem?

Již 2 roky mám koupen ESET Family Security Pack a jsem s ním celkem spokojen. Protože mi již brzy vyprší platnost licence, tak se chci zeptat, zda již není čas na změnu a jaký antivir s firewallem byste mi případně domů doporučili. Požaduji licenci alespoň na 2 PC v domácnosti a kvůli pevné veřejné IP bych chtěl něco, co mě trochu zabezpečí před případnými útoky zvenčí.

Moji favorité jsou v podstatě (řazeno dle mých sympatií):
> ESET Family Security Pack 6, 3PC
> AVG Internet Security 2013 - 2licence
> Kaspersky Internet Security 2013 CZ, 3PC/1rok
> Symantec Norton Internet Security 2013 CZ (3 user)

Kdo chce může hlasovat...

Požaduji licenci alespoň na 2 PC v domácnosti a kvůli pevné veřejné IP

mas ty dve PC pripojene jen switchem nebo tam mas router?

nebylo by misto falesneho pocitu bezpeci po instalaci nejakeho softwaroveho firewallu lepsi si nakonfigurovat (poridit) router s firewallem?