Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD Problém - ukazuje se 127 GB a mám 320 GB

čau,mám problém
mám windows7 ale ukazuje mi jen 127 Gb volného disku ikdyž tam mám 320 Gb,myslel sem že to bude tím že sem neudělal další oddíl ve kterém by byl zbytek,ale teď sem znovu instaloval windows a ukazuje mi instalátor jen 127 GB... kde může byt chyba ? desku mám dneska úplně novou i s procesorem a RAM...
před reinstalací disk nebyl rozdělen,ale mě taky jen 127 GB.. k
AHCI sem vypl '(je tam IDE)
Změna předmětu, původně: HDD Problém 127 GB (Kráťa)

stará bedna,stará deska,procesor,ram - koupě nové bedny s následným instalováním sté desky+proc.+ram a následná Instalace Windows7 x64 - a začali problémy s HDD (320GB).. myslel sem že je to instalátorem windows,že sem neudělal druhej sektor.nějak sem se tím nezabýval.. pak sem pořídil 2TB HDD,pichl ho do PC na starou desku,taky jen 127GB.. pořízení nové základní desky,proc.,ram.. dal sem to do bedny,zapl pc,bios a oba jen 127GB.. jsem první člověk v ČR co se mu to stalo

Nějaké tam být musí jak jinak by měl nastavený master-slave?Teď si nejsem jistý ale u mě třeba když tam žádné nedám tak mi to disk nenajde....cable select myslím ne vždy funguje

Zkoušel jsi ten HDD Capacity restore tool co sem Ti radil ?
Nebo ses na to vykvákl. Já už ho použil několikrát úspěšně když se disk zprznil třeba klonováním.

,bios a oba jen 127GB.. jsem první člověk v ČR co se mu to stalo

No to určitě nejsi :-)