Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztracený mobil

Dobrý den,
chci se zeptat před dvěma dny jsem ztratil mobilní telefon. Na číslo jsem volal a dnes je už vyplé takže ho nejspíš někdo má... A tak se chci zeptat jak je to teď s vyhledáváním telefonu. Platí pořád to že policie může telefon maximálně zablokovat a kdybych ho NÁHODOU našel zase odblokovat?? Nebo ho můžou i vyhledávat? Stalo se mi to před rokem a to mi řekli že to není trestný čin že se to bere jako nabourávání soukromí atd. atd. Tak se chci zeptat nejdřív vás než bych šel na policii.. Tehdy jsem to tak neřešil, ale teď to byla S III od Samsungu a to mě celkem dost se..

já osobně bych takhle drahej telefon blokla, protože známýmu se stalo, že koupil levně kradenej telefon a oni ho vystopovali a protože částka přesáhla 5.000kč, dostal za to podmínku. nejhorší ovšem je to, že on ho neukradl, nýbrž odkoupil od člověka, který ho zřejmě ukradl. Je to pěkně nespravedlivý a nechápu, že mu to ta policie dokázala..hlavně jak??? oceňuju, že si u cajtů nelhal a řekl si pravdu, že si ho ztratil, ale tim pádem ho můžeš jen blokovat a doufat a vzpomínat, kde všude si byl. Jedna moje kamarádka nedávno taky našla ten samej telefon co si ty ztratil a dokonce ho chtěla ještě ten večer nebo druhý den vrátit. Jenže tyhle debilně chytrý telefony maj tu vlastnost, že si je majitelé blokují, aby si do nich nemohl ani vlézt a třeba někomu z posledních volaných čísel zavolat a říct, žes ho našel.. majitel snad ani nevolal a vzhledem k tomu, že se hned druhej den ten telefon vybil, tak ani nevím jak to vyřešila. každopádně souhlasím s tím jak se ti ksakru povedlo ztratit takový velký pádlo ? to jestli ti někde vypad, tak to musela bejt rána jak z děla .. taková ztráta zamrzí :-/