Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměť RAM

Mám notebook Intel Celeron 2,66 Ghz, 256 MB DDR SDRAM. Když mám zapnuté ICQ, Skype, DC++, Winamp tak přepínání mezi okny je pomalé, seká se to. A najíždění těchto aplikací je pomalé. Pomohla by mi vyřešit tento problém 512 MB DDR SDRAM jako druhá paměť do druhého slotu v notebooku. Takže bych měl 768 MB paměti. Nebo potřebuji výkonnější procesor ?

Jestli jsou tam XP s SP2 tak ty se mi zdají pomalé samy o sobě při 256mb ram.....Určitě bych přidal nejmíň 256. Ale paměti do notebooku jsou jiné než do pc zkontroluj cenu.Taky je dobré si to spíš nechat namontovat než objednast z internetu a pak zjistit že máš něco co nejede.U Windows XP by možná pomohlo vypnout efekty a animace -optimalizuovat pro výkon,použít winamp 2.93 místo icq QIP a Skype zapínat jen když se používá.