Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukradený iPhone/iPod

Dobrý večer,
kamarádce včera někdo ukradl iPod touch 5, měla nainstalovanou aplikaci find my iPod, ale zřejmě deaktivovanou... iPod samozřejmě nezakódovaný...
Dá se nějak jinak iPod dohledat ? Či jinak získat zpět ?

Předem Všem děkuji za pomoc a rady. Děkuji :)

mohu potvrdit to se mi jednou povedlo :) sice mi to nechteli vydat ale jakmile prisla policie a skotrolovali se Imei pristroje a imei co sem mel v papirech vse bylo bez problemu

Pro ty, co jsem zabrousí, že se jim to také stalo.
iPhone/iPod touch lze najít pomocí icloud.com . U iPodu, aby byl k nalezení ho musí zloděj připojit k wi-fi a pak je možné ho najít a zablokovat přes wi-fi, je to jen o štěstí. U iPhone je to IMHO jednodušší, jelikož je iPhone zaměřován pomocí GPS a mobilních dat, zatímco iPod jen podle wi-fi -> přibližná poloha. Můj iPod policie naštěstí našla právě díky icloud.com, kdy jsem udělal snímek obrazovky mapy s umístěním iPodu.

1)Zavolej do telefoni spolecnosti kde jsi koupila a oni zablokujou celej jak, SIM tak IMEI a telefon se stane nefunkcni + -
2)Iphone zlokalizujes pres tento odkaz ipad_welcome
3)Nahlaseni na Policii, popripade kontaktovat pojistovnu.(dle pripadu.)

Když se proto, že přechod na vyšší verze systému iOS nebo po Jailbreaking vaše ztracená data iPhone. Ve skutečnosti, máte možnost obnovit iPhone ztracených dat s Coolmuster iOSRescuer .Pokud máte zálohu, Coolmuster iOSRescuer by to dokonalý nástroj pro obnovu dat iPhone. Je zaměřen na obnovu dat z iTunes a iCloud zálohování dat.
iosrescuer.html