Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung S III nebo HTC One S?

Zdravím,

dnes večer si chci ještě koupit nový telefon a rozhoduji se mezi Samsungem SIII a HTC One S.

Můžete mi sem napsat vaše zkušenosti s nimi,případně nějaký doporučit a proč?

S III mě vyhovuje,jen mám velkou obavu z poruchovosti o které jsem si přečetl :-(

BUDU VŠEM MOC VDĚČNÝ ZA KAŽDOU RADU!
Změna předmětu, původně: LIDI PROSÍM PORADTE: Samsung S III nebo HTC One S? (karel)

SGS3 - 4,8" Super AMOLED, 1280x720, slot pro SD karty, skvelej procesor, nejvetsi kapacita baterky, naprosto famozni fotak, ani jedno z tech HTCecek se s timhle telefonem neda srovnavat! Co jsem cetl, tak HTC ted predstavila opravdu a konecne spickovy smartphone v podobe HTC One, po dlouhe dobe by se mi neco od HTC opravdu libilo, ale predpokladam, ze v tom zase nebude slot na SD kartu, takze nic pro me.

SGS4 možná Super AMOLED mít nebude, HTC one bude mít zase pouze interní paměť, ale pokud někomu nestačí 64 gb, je to jeho volba. Ve fotoaparátu se HTC one asi nikdo zatím nevyrovná, ultrapixely prý fotí opravdu kvalitně. pro milovníky paměťových karet není skoro žádné HTC.

pro milovníky paměťových karet není skoro žádné HTC

Ono se není moc čemu divit. Paměťové karty jsou oproti vnitřní paměti pomalé a navíc je to u Samsungu vykoupeno rozebíratelnou konstrukcí (vrzání atp.). Věřím, že někokomu nemusí 16GB či 32GB paměť stačit, ale 64 GB?

Taky bych samozřejmě nejradějí viděl 64GB paměť, konstrukci z jednoho kusu a slot na karty.

Tak samozrejme, ve chvili kdy se posuneme od nizouckych 16GB k slusnym 64GB vnitrni pameti, pak slot na SD u noveho modelu HTC One nemusi vylozene chybet. Nicmene to vidim tak, ze u takhle drahych smartphone by zakaznik nemel delat kompromisy jakoze nejake vystacim s 16GB pameti, co se da delat, kdyz tam ten SD slot chybi, atd.
A tich kompromisu je v pripade HTC vic, treba fotak ma SGSIII znacne lepsi, na tom HTC taky zapracovalo a pravdepodobne predbehlo veskerou konkurenci az u toho modelu, co prave predstavili.

Ano, právě proto bych preferoval HTC, jejich paměť z logiky musí být rychlejší než normální minimálně Class 4 SD karta. Z fotoaparátu na předváděčce byli všichni prý úplně nadšení, takže je HTC One další kapesní fotoaparát (rozlišení ale přitom není moc vysoké).

No to preferoval HTC jako preferoval bych HTC One, to samozrejme, urcite bych ale nepreferoval HTC One S a X. Jinak rozliseni 4MPx v pohode na tu optiku, ktera jde dat do mobilu staci, vsechno nad 5MPx je jen marketing a na kvalite fotky se to projevit nemuze, maximalne bude vic zasumena.