Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PRO ADMINY - Špatné zobrazení PC poradny v Opeře

Zdravím a přeju klidný večer,
chtěl bych upozornit, že asi hodinu mi nejdou v Opeře zobrazit všechny dotazy na PC poradně, objeví se nápis "Přilepeno". Můžu si prohlédnout Nezodpovězené, Oblíbené, Moje, Historii, ale po kliknutí na Všechny se vždycky objeví to, co na screenshotu. V ostatních prohlížečích je zobrazení v pořádku, v ostatních poradnách taky.

Windows 8 x64 Pro, Opera 12.14. Stejný problém mám i na notebooku s Windows 7 Home Premium x64 se stejnou verzí Opery.

edit: Odhlásit jsem se zkoušel, kdyby to náhodou byla nějaká forma banu. Není, nic se nezměnilo.

Ten jsem smazal bez výsledku. Zajímavé, že v tom dočasném to fungovalo.
A největší záhada pro mě je, že se začal chovat úplně stejně ve stejnou chvíli i notebook, který nebyl se stolním počítačem propojený.

Jinak na screenshotu jste si možná všimli, že mám zapnutou službu Link (modrý mráček). Problém začal bez ní, to jsem jenom zkoušel nahrát do prohlížeče profil notebooku.