Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přes co otevřít?

Zdravím prosim vás mohl by mi někdo napsat nějakej název programu přes kterej otevřu soubor ve formátu ".dta" zkusil sem asi 3 ale ani jeden mi zatim nešel, jelikož ta přípona se asi už dneska nedělá tak těch programů moc není takže když někdo najde nějakej kvalitní program kterej mi to otevře bez problém tak budu velice rád.

Děkuji za pomoc.

No dostalo se mi to do PC, přes nainstalování Mafie 1, tam vté složce jsou soubory ve formátu .dta a právě on na to je program nějakej mafiaxtractor kterej by je měl otevřít, ale bohužel mě to neotevře nic tak je právě potřebuju otevřít jinou cestou.

No to já moc dobře vim a já je potřebuju otevřít, jelikož prostě tam jsou prostě soubory z kterých se skláda ta hra a abych si do té hry nahrál nějaké modifikace apodobné módy tak to právě potřebuju přes něco otevřít.

použij normálního správce souborů, přes prohlížeč (f3) v něm otevři ten .dta a podle hlavičky se rozmysli co s tím.
můžeš čekat že neslouží k přímé editaci, že ho má nějaký program pro své použití.

ale nechceš napsat v jaké souvislosti se ti v pc vyskytl a co v něm hledáš, tak není dál co řešit.