Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátové připojení (Router)

Dobrý den , mám dotaz. Na notebooku používáme bezdrátové připojení na internet )přes router). Když zapnu notebook , dostávám hlášku že "připojení není navázáno", to se podaří v případě že provedu stisk kom. kláves "Fn+ F12", chci se optat zda je to normální cesta připojení nebo jak to nastavit. Mněl jsem zato že po zapnutí notebooku se automaticky naváže spojení? Poradí někdo (vysvětlí). Děkuji.

Notebooků je tolik typů, že sotva můžeme vědět, jak je to u toho vašeho, jehož značku jste úspěšně zatajil, udělané. Zřejmě je na čase si přečíst návod.
Routerem to způsobené být nemůže.
Každopádně pokud nenajdete, kde se to případně nastavuje, a máte Windows XP SP2, zkuste dát obslužný software pryč a použít řízení z Windows.