Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nokia E52, nelze zapnout

Dobrý den, prosím vás o radu. Nechával ljsem mobil na nabíječce a po cca hodině jsme přišel a mobil byl vypnutý a už nejde zapnout. Zkoušel sem i jinou plně nabitou baterii z jiné E52 a pořád nic. Takže baterii to nebude.

nejvíce mě štve že tam mám spousta kontaktu v paměti telefonu a zprávy, ale jak to vše z něj dostat?

můžete poradit jak pokračovat v "domácích podmínkách" ,

děkuji

Nechme toto pětileté téma historii. (Kurt)

Indestructible Nokia E52 je dost špatný vtip:plastový rámeček, ulamující se zobáčky, odchlipující se plast u displeje, praskající plast u microUSB, praskající rámeček v místě závitů, nedoléhající tray na SIM...

Neznáte někoho, kdo tyhle z těhle (vodou)mrtvých Nokií dokáže přečíst data? Vyžadovalo by to asi vyjmutí čipu s flash a přečtení nebo transplantace do zdravého telefonu. Jeden pouze zavibruje a druhý na chvíli rozsvítí LCD a chcípne.