Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 610 - zálohování obsahu telefonu

Zdravím vás
Je u Nokie Lumia 610 (ale to je asi obecné pro všechny Lumie) nějaká možnost zazálohovat jednoduše do PC s Windows (XP, W7) kompletní obsah telefonu tak, jak to šlo třeba u starších modelů přes Nokia Suite (Ovi Suite) ? A pak to samozřejmě v případě potřeby do něj zase nějak nakrmit. Zune, který je u Nokie ke stažení, umožňuje fotky a videa, ale já bych chtěl i ostatní věci (kontakty, sms, nastavení...).

Sada Nokia Suite je určena pro nejnovější telefony (kromě telefonů Lumia), například pro řadu Asha.
Pro starší modely použijte sadu Nokia PC Suite.

Přesto jsem je včera vyzkoušel. Obě. S Lumií 610 nekomunikovaly.

Narazil jsem i na tohle

Nokia Suite nyní podporuje i Nokia Lumia (3.6.11 beta) 20.9.2012

ale nějak bez úspěchu...

ja len lentusim, preco su vyrbocovia mobilov a softwaru tak debilni....
Co je preboha za problem spravit mobilny OS, aby mi umoznoval zalohovat si normalnou cestou kontakty, obrazky, hudbu a vselico ine z mobilu na disk v pc?
Ale nie, tito idioti to budu trepat do outlooku (kontakty), co je pre obycajneho cloveka nanic a zbytocne. Z outlooku to potom musim vytrepavat kadejakymi postupmi. Zbytocna praca naviac.

Chcem mat proste zalohu kontaktov v nejakom rozumnom formate (xls, txt a pod) ako to slo u starych mobilov a starej pc suite, ale debilny vyrobca mobilu a mobilneho OS mi to proste neumozni....lebo je debil. Ine vysvetlenie nemam, pretoze softwarovo toto spravit proste nieje problem.