Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML - Rozměry

Dobrý den,

učím se HTML a rád bych věděl jak stránce zadám PEVNÉ rozměry ? Mělo by to být 800x600.... Prý je to nejlepší...
jak to prosím zapíšu do HTML kódu ?

Děkuji

Ale právě že chceš. Chápu tě dobře.

Chceš nastavit natvrdo šířku stránky 800 pixelů, že?
Co to udělá na mobilu s rozlišením 480x320 bodů? Budeš rolovat do stran.
Co to udělá na monitoru 30" s rozlišením 2560x1600 bodů? Uvidíš úzkou nudličku a okolo prázdnou plochu.