Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Němčina v Opendialogu a Savedialogu

Slovutní rádcové!
Dokokázal by mi někdo z Vás pomoci s tímto bezesporu zavrženíhodným problémem?
[http://img138.imageshack.us/img138/7250/problemtk5. png]
Děkuji.

PS: Předestírám, že požadovat ode mě vysvětlení, jak k tomu došlo, je zhola zbytečné, anžto kdybych to věděl, tak už to mám opravené. :-)
edit//
PS2 : Pokud možno něco jiného, než obnovení systému :-)

toto je problem win(napr. german, cz, jpn) ze maju resource narvane priamo v dll. cize ak si instaloval do cz win nejaky german program, ktory prepisal systemove dll svojimi, tak sa to potom takto sprava. ja sa pamatam este na win nt 4.0 v nemeskom jazyku, ze ked som nainistaloval IE v eng. jazyku, tak polovica win(dialogy + hlasky) sa zmenila na eng. :-)