Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WinXP: kde se dá identifikovat, že jde o SP2?

Přeju všem dobrý odpoledne.

Nevíte někdo, kde se dá ve WinXP zjistit, že jde o WinXP SP2? Mám ovšem na mysli zjištění programem, ne že se člověk podívá do vlastností systému a přečte si to. Jde prostě o to, že aplikace při instalaci zvolá: "Není SP2..." a ukončí se. A mě by zajímalo, co si ta aplikace kontroluje, možná ke více možností, ale i tak bych to rád věděl.

Díky,
Pavel

nenapises ci chces robit instalaciu pomocou install shield alebo batch file alebo cez cscript alebo nejakym vlastnym programom, tak to sa ti potom tazko radi. alebo je to jedno? pre batch file si dostal info od anarachista pre install shield si dostal info od mkmt-ho. takze je to vyriesene alebo nie?