Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Nefunguje mikrofon

Potrebuju pomoct nefunguje mi mikrofon na sluchatkach mam dva mikrofony(mam 2 sluchatka) a ani jeden nejde predtim ale fungovaly proste kdyz do toho mluvim tak nic jako kdyby to tam ani nebylo zapojeni ale je to tam zkousel jsem taky test v tom dxdiag a ani tam mi ten mikrofon nedetokoval, mam integrovanou zvukovku realtek na zakladni desce, par dotazu jsem tu uz nasel ane nic nepomohlo:-(

Mikrofon je paradoxně ovládán přes Audio OUTPUT (!), ne jak by člověk čekal přes Input ... normálně si v tom ovládacím softu na kartě Směšovač klikněte na ikonu klíče pod "Přehrát" a v okně Sada nástrojů směšovače si pozapínejte "In" vstupy - teda hlavně:
Rear Green In
Rear Pink In
Front Green In
Front Pink In
... nezapomeňte zaškrtnout "Rozšířené ovládací prvky" pro zobrazení zesilování mikrofonu a dejte OK ...¨
Teď byste měli v horní liště (Realtek HD Audio output) vidět ty IN vstupy - pokud je nevidíte, proklikejte se na ně šipkama v pravém spodním rohu lišty ...
Vedle "mute" (toho tlačítka s repráčkem) pod každým sliderem by se vám mělo objevit tlačítko se dvěma tečkama, přes které se dostanete k rozšířenému nastavení (zesílení mikrofonu)