Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrotove prepojenie 100m haly

Zdravim,

Potrebujem bezdrotovo prepojit halu z jednej strany na druhu pretoze nieje mozne natiahnut cez halu kabel ... Co ktomu treba? Je to indoor hala cize predpokladam nejake dve indoor anteny ktore budu mat na seba priamu viditelnost. Budem mat jeden router na jednej strane haly a stoho chcem priradovat DHCP ip na druhej strane haly kde bude switch.
Je to na vzdialenost 100m
tu je nakres riesenia ... potrebujem poradit nejake zariadenia na to vzdusne prepojenie a ak je to mozne dokazu tieto zariadenia byt prepojene a zaroven sirit WiFi signál po celej hale? dakujem

http://img194.imageshack.us/img194/5854/halaiy.jpg

5ghz? není to zbytečné drahé - nějaká outdoor 2.4ghz jednotka by se nenašla?
ale 802.11a je pro firmu dobrá volba, aspoň se tam nebude kdekdo motat a rušit to.

edit: tak špatně.
pro přenášení nějakého datového toku to chce mít možnost použít i enko (100m hala, no nevím). ty nanostation 2 jsou jen géčkové modely.

Po upresneni na Skype, ze potrebujes len dostat signal na druhu strany haly som ti odporucil (pisem pre ostatnych) vybudovat p2p spoj z Nanostation Loco M5, ktory da 100Mb a ktory pouzivam tam, kde nie je mozne tahat kabel.
V praxi mam za tym pripojene aj 3 2Mpx kamery s datovym tokom 60Mb/s a ide to v pohode.