Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr adresářů pro archivaci.

Potřebuji prosím poradit s následující situací.
V hlavním adresáři je množství podadresářů s definovanou "maskou" názvu ( např AAnnnn, BBnnnn, ABnnnn) . Každý tento adresář pak může mít už libovolnou podadresářovou strukturu. No a já bych potřeboval umět vybrat z této množiny např. jen adresáře AA* a zapakovat je do jednoho souboru.
ARJ se semnou o hvězdičkové konvenci vůbec nebavil a syntaxe "rar a -r archiv \pokus\AA*" mě sice z adresáře pokus zapakuje všechny začínající AA, ale pouze jejich názvy, ..... uvnitř jsou adresáře prázdné.
Tak se v tom teď trochu plácám a přemýšlím co dál. Zatím to mám realizované ARJ děleným archivem po 100MB, kde jdou jednotlivé části samostatně otevřít a vyextrahovat potřebný soubor, ale připadá mi to poněkud kostrbaté. Raději bych měl nějaký prg, který ten výběr podle masky umožňuje.
Pozn: Pokud to někomu připomíná "Home" domovské schránky u W2003 server, tak se nemýlí. (Na NT4 jsem to měl ve skupinách a tady je to v kupě).

Možná to nebude ani nikoho zajímat, ale přesto popíši, jak jsem to nakonec udělal.
Winrar umí archivovat podle "seznamu souborů", takže stačilo vytvořit jen ten seznam a je to.
dir AA*/b > seznam.txt --> vytvoří požadovaný seznam.
winrar a -r arch_AA @seznam.txt --> provede požadovanou archivaci do souboru arch_AA.rar.
Prostě nakonec se to ukázalo jako velice jednoduché.
V konečné fázi se ještě v baťáku nastaví vytváření seznamů a archivů pomocí proměnné, ale tím už nebudu otravovat. Označuji za vyřešené.