Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem misto vypnuti restart

Jdu vypnout PC, macknu Turn off computer (WinXP EN) a pak v tabulce na Turn Off, normalne naskoci vypinaci obrazovka - Windows XP shut down - nebo tak nak, jenze se mi PC nevypne, ale restartne.
HW problem to neni, protoze linux v dual bootu to nedela, nehlede na to, ze jeste pred dvema dnama to nedelalo ani ve WinXP, mezitim jsem preinstalovaval Alcohol 120, Daemon Tools, Omega drivery a nejaky DVD-AVI utilitky.

Vir by byt v PC nemel, mam Nortona a zadny nenasel.

Ach jo, ty windowsy jdou z chyby do chyby, neustale neco nefunguje.

Skus este iny zdroj, mozno ti odchadza. Pozri poriadne aj BIOS, prip. load defaults alebo rovno clearnut CMOS aj RTC, a nastavit v BIOSe co treba, a prip. potom (nie hned, len ked sa to bude furt restartova) vypnut vsetky nastavenia ktore maju akukolvek suvislost so zapinanim.
Skus BartPE alebo nejake live WinXP, tym aspon obmedzis problem na HW&BIOS vs. Windows&drivery.