Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 12V větrák (točí se moc pomalu :/)

Dobrej,
Dnes jsem si koupil 12V větrák a ihned jsem ho připojil do PC. Větrák se otáčí asi nejmenší rychlostí takže nedalo by se to nějak zrychlit? Nebo někde jinde připojit? [má to 3 drátky (myslím že se to jmenuje 3pin]

Jo, alespoň kompresor a vyfunět, lépe chladič demontovat sundat ventilátor z žeber bordel vydolovat a profoukat, znovu nanést pastu a usadit.
(což asi bude nad tvoje síly)
Jinak levý ventilátor přišroubovat na skříň pod zdroj, tak aby odsával teplo ze skříně.
Pravý dopředu před disky tak aby nasával studený luft z venku.
(však to máš jasně namalované v tom odkazu o skříních)

pokud ma chladic na procesoru dobre usazeny?!, tak staci tim kompresorem nebo stlacenym vzduchem (ultra boosterem) vyfoukat, delam to tak, ze pred ventilatorem podrzim hadici od vysavace a ze strany foukam, aby se prach nerozprsknul po cely skrini. Jinak ale na vysavac pozor, aby sis neco neodpalil.