Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem titulky

Mam dotaz existuje nejaky prevadec na titulky? koupil jsem si dvd ktere podporuje Avi a ceske titulky,ale kdyz dam do dvd film v avi s titulkama tak to ukazuja ze tam zadne titulky nejsou,nemam titulky prevest do jineho formatu?jestli jo tak do jakeho?poradte Prcaa@seznam.cz

Napřed musejí být titulky se stejným názvem, jako film, až na výjimky, tzn.
např. Terminator.avi + Terminator.sub ( srt, txt, smi ...), nejlíp bez diakritiky.
V návodu k DVD máš popis, který tip titulků přístroj podporuje a způsob kódování.
Pokud tvoje DVD nepodporuje některý z formátů nebo chce jiné kódování,
tak použij k převodu free český ( češtinu si musíš navolit až v programu ) :

http://www.slunecnice.cz/product/Subtitle-Processor /