Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výber notebooku pre multimédia a kanceláriu do 50 tisíc

Výber by som chcel zamerať na kombináciu AMD + slušná grafika(niečo zo série radeon X) + väčší display (asi 17"), RAM min. 512 MB. Baterka stačí nejaký štandard, nie je to určené na cestovanie. NTB je určený pre živnostníka, ktorý neplánuje mať stolný počítač v práci-paranoidná bezpečnosť). Je to do kancelárie aj na doma s dennou vyťaženosťou min. 8 hodín v kancelárii + nejaké tie dve hodiny doma. Podmienka je sieťová karta(pripojenie do routeru) a DVD napalovačka.Iné veci vítané, ale nie sú podmienkou. Zameral som sa na radu ACER ASPIRE, ale môže byť aj hocičo iné. Díky.

Nemám teda přesnou představu o kurzu SK/CZ (abych věděl přesně, kolik je 50k SK v CZ), ale při takto vysokým rozpočtu bych snad ani o firmě Acer neuvažoval (to není flame, sám jsem měl Acer Aspire 1356LMi).

Podíval bych se po (v tomto pořadí): IBM/Lenovo, Dell, Asus...

Pavel

Keďže moje kombinačné schopnosti sú akosi obmedzené, tak vyzerá to na ten ASUS čo doporučil Kráťa. Spočiatku som myslel, že procesor je slabý, ale potom som si všimol, že je dvojjadrový. A navyše ak výrobca urobil takúto kombináciu procesora a grafiky tak by ten procesor mal stíhať na grafiku. To je moja skromná úvaha.

A na záver: Pozrel som si ešte inú poradňu a naozaj na tie acery tam každý nadáva. Naopak ASUS tam pomerne chvália.

Takze v skratke. Osobne robim hlavne zn asus a hp. Sem tam nejake fujitsu-siemens a na poziadanie aj ibm(lenovo) pre svoj osobitny dizajn. Ale ako prvy nb to nie je zla volba.
S acerom som vdaka servisu na noze tak neodporucam.
Kupovat stroj podobnych parametrov do kancelarie je hlupost ale holt nas zakaznik nas pan;o).
Od Asusu si pozri tento model ASUS A7TC-7S001 pripadne starsi (a o dost lacnejsi) ASUS_NTB_A7M-7S007
Od HP RH436EA
Ceny osciluju okolo tebou stanoveneho limitu. Ceny sa mozu lisit v zavislsoti od predajcu.
Na poziadanie ti zaslem cenovu ponuku mailom alebo cez icq.