Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výber notebooku pre multimédia a kanceláriu do 50 tisíc

Výber by som chcel zamerať na kombináciu AMD + slušná grafika(niečo zo série radeon X) + väčší display (asi 17"), RAM min. 512 MB. Baterka stačí nejaký štandard, nie je to určené na cestovanie. NTB je určený pre živnostníka, ktorý neplánuje mať stolný počítač v práci-paranoidná bezpečnosť). Je to do kancelárie aj na doma s dennou vyťaženosťou min. 8 hodín v kancelárii + nejaké tie dve hodiny doma. Podmienka je sieťová karta(pripojenie do routeru) a DVD napalovačka.Iné veci vítané, ale nie sú podmienkou. Zameral som sa na radu ACER ASPIRE, ale môže byť aj hocičo iné. Díky.

Takze v skratke. Osobne robim hlavne zn asus a hp. Sem tam nejake fujitsu-siemens a na poziadanie aj ibm(lenovo) pre svoj osobitny dizajn. Ale ako prvy nb to nie je zla volba.
S acerom som vdaka servisu na noze tak neodporucam.
Kupovat stroj podobnych parametrov do kancelarie je hlupost ale holt nas zakaznik nas pan;o).
Od Asusu si pozri tento model ASUS A7TC-7S001 pripadne starsi (a o dost lacnejsi) ASUS_NTB_A7M-7S007
Od HP RH436EA
Ceny osciluju okolo tebou stanoveneho limitu. Ceny sa mozu lisit v zavislsoti od predajcu.
Na poziadanie ti zaslem cenovu ponuku mailom alebo cez icq.