Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi- pokrytí zahrady

Zdravím,
potřeboval bych pomoc při výběru wifi routeru. Zatím používám Huawei HG662u od O2, ale signál je slabý. Bydlím v dvoupatrovém rodinném domě a zdroj signálu je v prvním patře. Potřeboval bych silným signál pokrýt obě dvě patra+ podkroví. Také bych rád pokryl posezení na naší zahradě vzdálené cca 40m od zdroje.
Předem mockrát děkuji za radu.
M.D.

Tak ty ale nepotřebuješ 3G router pokud bude fungovat jako repeatr. Stále ignoruješ jednu věc a to je ten kabel. Nevím, proč lpíš zrovna na tom, aby to fungovalo jako repeatr místo toho, aby jsi do vzdálené části baráku natáhl kabel (můžeš až do 100 metrové vzdálenosti)a na jeho konec připojil router ze kterého by jsi pak pokryl celou zahradu a zbytek domu jak ti to výše radil "lední brtník"